طراحی سایت شرکتی

امروزه بسیاری از شرکت ها کسب و کار خود را در دنیای آنلاین به وسیله طراحی سایت شرکتی معرفی کرده و ارائه میدهند، محصولات خود را در اینترنت به فروش گذاشته، خدمات خود را به صورت اینترنتی ارائه داده و بسیاری خدمات نوین را در این فضا توسعه دادند. شاید ضرورتی به توضیح چرایی اینکار نباشد، مواردی مانند تبدیل بازار محلی به بازار جهانی،افزایش تعداد محدود مشتری ها و ویزیتور ها به چندین هزار نفر در روز، سهولت انکار نا پذیرتر در ارتباطات با مشتری و هر نوع شخص حقیقی یا حقوقی که به نوعی با شرکت همکاری دارند، افزایش چندین برابری نرخ فروش و سود دهی با توجه به شناخته شدن هرچه بیشتر برند و کاهش هزینه های جانبی ناشی از نبود خدمات اینترنتی  و هزاران موارد دیگر همه و همه از عوامل ضرورت ایجاد یک پایگاه مجازی برای معرفی برند شماست.

ویژگی وب سایت های طراحی شده در وبینو

وب سایت های شرکتی که تیم طراحی سایت وبینو تا به حال طراحی آن را به عهده داشته اند تماما طراحی ریسپانسیو دارند. پنل مدیریت اختصاصی، امکانات اختصاصی، سبک و سئو  برخی از امکانات آن ها میباشد.

چرا طراحی سایت شرکتی ؟

پایگاهی که به طور دقیق شما را معرفی کند، خدمات و کارکرد هایتان را شرح داده و به طور کلی واسطه ای جامع و کاربردی میان شما و مشتری هایتان باشد.اما با توجه به بازار رقابتی امروز و تنوع فراوان شرکت هایی که در یک عرصه فعالیت میکنند، آیا صرفا داشتن وبسایتی با ویژگی های بالا کافیست؟
برای جواب دادن به سوال بالا کافیست نگاهی به زندگی روزمره خودمان بیندازیم. ده ها شرکت ، مجموعه ، تیم و یا حتی اشخاصی هستند که همه با هم بر سر ارائه یک محصول و یا یک نوع خدمات رقابت می کنند؛از لباسی که تهیه می کنید تا ارائه دهنده ی سرویس اینترنتتان و حتی خودرو و یا خانه ای که می خرید، در این میان موفقیت از آن کسی است که متفاوت و پیشرو بوده و دلیل قانع کننده ای برای انتخاب آن برند به شما بدهد.
بنابراین در چنین فضایی متمایز بودن و داشتن برگ برنده بسیار ضروری و شاید حتی تنها علت انتخاب برند شما توسط مشتری تان باشد.

طراحی فروشگاه اینترنتی

و اما چرا وبینو؟

 • با خلق تصویری مناسب ، حرفه ای دیده شوید!

  همانطور که پیش تر نیز گفتیم تصاویر بسیار مهم هستند و بخش مهمی از دیدگاهی که به یک برند ایجاد می شود را تشکیل می دهد. ما با استفاده از جدیدترین متد های روز و جلسات همفکری افکار طراحی وب سایت شما را از ایده ی اولیه تا ریزترین جزییات پیش برده و با به کار بردن سبکی جهانی و اعمال چاشنی های بومی، تصویری مناسب از برند بین المللی شما ایجاد می کنیم. شما در طول پروسه ی طراحی، حضور مستقیم خواهید داشت و می توانید به سلیقه ی خودتان تغییرات دلخواه را انجام دهید. نکته ی کلیدی در این باره ارائه تصویری حرفه ای و البته متفاوت از برند شماست و انجام چنین مهمی وعده ی تیم طراحی وبینو به شماست.

 • زیر ساخت های قدرتمند

  جدای از ویژگی های بصری ، یک وب سایت ایده آل ماحصل رعایت استاندارد های طراحی و کدینگ و استفاده از بهترین و جدیدترین متد ها است. اعمال چنین مواردی در هنگام طراحی، منجر به سرعت در عملکرد و بارگذاری، قابلیت تغییر و ارتقاء به ساده ترین روش و پشتیبانی از هر نوع وسیله ی الکترونیکی متصل به اینترنت ( اعم از موبایل ،تبلیت، لپتاپ و …) به هنگام نمایش سایت می شود.

 • قابلیت تطبیق پذیری

  امروزه از دستگاه های متفاوتی برای گشت و گذار در دنیای مجازی استفاده می شود و ابزارهایی مانند موبایل ، تبلت ، لپتاپ و … همه و همه قابلیت استفاده از مرورگرهای فضای مجازی را دارند. با توجه به تفاوت در اندازه و شکل صفحه نمایش های این ابزار ها ، ارائه وب سایتی که قابلیت تطبیق پذیری با تمامی این صفحه نمایشگر ها را داشته باشد بسیار ضروری است . برای یک کاربر و یا مشتری ، تجربه کاربری یا همان UX بسیار مهم است . همانگونه که زیبایی ، سهولت در استفاده و سرعت بالا از عوامل تاثیر گذار بر تجربه ی کاربری هستند، قابلیت تطبیق پذیری بر روی هر صفحه ی نمایشگری اثر بسیار مهمی بر روی بیننده می گذارد.

 • سئو

  به طور کلی مفهوم سئو را  می توان به ارزشمند بودن و مفید بودن یک وبسایت نسبت به بقیه ی رقبا با توجه به معیار های موتور های جستجو است.

  وبینو با شناخت این معیار ها و تاثیرات آن بر کد نویسی و طراحی، طراحی وب سایت شرکتی شما را به سمت کسب بالاترین رتبه در موتور های جستجو هدایت می کند.

 • آموزش استفاده از سایت توسط تیم پشتیبانی وبینو

  از ابتدای طراحی فروشگاه اینترنتی توسط تیم طراحی سایت وبینو ، شما هرگز احساس تنهایی نخواهید کرد.

  با آموزش ها و پشتیبانی ما نگرانی برای اداره و مدیریت سایتتان وجود ندارد.

همین حالا سفارش دهید یا سوال خود را بپرسید!

5 + 1 = ?

طراحی فروشگاه اینترنتی

تمامی حقوق این سایت متعلق به تیم طراحی سایت وبینو می باشد. ©