به جرعت میتوان  گفت در عصر اطلاعات و تکنولوژی، افزایش روز افزون وابستگی زندگی به اختراعات جدید بشر اجتناب ناپذیر است. به راستی بدون استفاده از تلفن همراه هوشمند انسان در زندگی شخصی خود به مشکلات زیادی خواهد خورد! بنابراین این اپلیکیشن اندروید و ios هستند که اهمیت بالایی پیدا میکنند. که بیشترین سهم در این میان به اپ های شبکه های اجتماعی اختصاص دارد که عموما برای مصارف ارتباطی، سرگرمی و در نهایت تجاری به کار برده می‌شوند. اما امروز در دنیای تجارت، اغلب کسب و کارهای توسعه یافته، اپلیکیشن مخصوص به خود را دارند. امروزه کمتر کسب و کاری است که با مزایای طراحی اپلیکیشن اندروید و IOS در کنار سایت خود بیگانه باشد.

طراحی اپلیکیشن اندروید و IOS
به ما اعتماد کنید!

وبینو ، یکی از بزرگترین شرکتهای فعال در زمینه طراحی اپلیکیشن های اندرویدی و ios بوده و ساخت و توسعه آن ها توسط برنامه نویسان حرفه ای شرکت انجام میگیرد.
شرکت وبینو با بهره گیری از مهم‌ترین فاکتورهای جذب مشتری در طراحی اپلیکیشن های اندرویدی و ios و بر اساس قوانین این کار اقدام به آنالیز و طراحی این سایتها طبق جدیدترین متدهای بازاریابی مینماید که باعث می شود اپلیکیشن شما دارای بازدید و دانلود بالا در سایت و بازارهای
معروف اپلیکیشن ها(مانند بازار و گوگل پلی) شود.

طراحی اپلیکیشن اندروید و IOS
 • میزان استفاده و بازدید کاربران را افزایش دهید!

  کاربران زمانی را صرف پشت میز نشستن و مطالعه وب سایت شما نمی کنند،اپلیکیشن موبایل مشکلات را حل می کند.

 • کاربران وفادار خود را با ارائه اپلیکیشن موبایل به بهترین نحو مدیریت کنید.

  همیشه در هر کسب و کاری تعدادی کاربر و مشتری ثابت وجود دارند که اغلب برای نگه داری آنها نیاز به راه های ارتباطی بیشتر میباشد،اپلیکیشن اندروید و ios بهترین گزینه هستند.

 • فرصت به اشتراک گذاشته شدن اپ توسط کاربران

  این نکته واضح به نظر میرسد که در اپلیکیشن ها امکان به اشتراک گزاری مطالب و اخبار شما بسیار ساده تر از بقیه پلتفرم هاست.

 • در هر زمان و مکانی میتواند در دسترس باشد

  هیچگاه خود را محدود به بازار های داخلی نکنید! با طراحی اپلیکیشن استاندارد توسط تیم وبینو به بازارهای جهانی فکر کنید.

 • امکان ارسال نوتیفیکیشن برای کاربران

  دیگر زمان ارسال ایمیل برای اطلاع به کاربران تمام شده است! با طراحی اپلیکیشن اندروید و ios به صورت لحظه ای کاربران را در جریان تمامی اتفاقات بگذارید.

همین حالا سفارش دهید یا سوال خود را بپرسید!

7 + 1 = ?

طراحی اپلیکیشن اندروید و IOS

تمامی حقوق این سایت متعلق به تیم طراحی سایت وبینو می باشد. ©