ما یک شرکت خدمات فناوری اطلاعات با مغزهای خلاق و هوشمند هستیم!

شرکت طراحی سایت وبینو از سال ۱۳۹۴ فعالیت خود را در تهران آغاز نموده و “ارائه راهکارهای دیجیتالی جهت توسعه کسب و کارها” را محور اصلی فعالیت خود قرار داد. با توجه به محدوده راهکارهای دیجیتالی که صاحبان بنگاه های اقتصادی جهت توسعه کسب و کار خود به آن نیاز دارند، اولویت بندی وبینو به استفاده از اینترنت به عنوان بستر رشد سازمان قرار گرفت. لذا خدمات تخصصی در این حوزه مانند طراحی سایت، خدمات تبلیغات اینترنتی و نیز بازاریابی اینترنتی را به مجموعه های مختلف ارائه کرد.

 

اهداف شرکت :

بکارگیری جدیدترین فناوری های دیجیتالی در جهت توسعه کسب و کارها

حضور فعال در انجام پروژه های نرم افزاری تحت وب در ایران و سایر کشورها

بکارگیری جدیدترین روشهای افزایش ترافیک وب سایت، برندسازی آنلاین، تبلیغات و بازاریابی اینترنتی از جمله سئو (SEO) ، بازاریابی شبکه های اجتماعی، بازاریابی ایمیلی و نیز برنامه های وفاداری مشتریان مانند باشگاه مشتریان و…

خط مشی شرکت طراحی سایت وبینو:

ایجاد اطمینان و جلب رضایت مشتریان و ارائه خدمات ارزش آفرین به آنها
 ارتقاء سطح مهارت، توانمندی و دانش نیروی انسانی
 ارتقا سطح مشارکت و روحیه همکاری کارکنان شرکت

خط مشی ما بر مبنای کرامت انسانی، اعتماد متقابل و کار گروهی با هدف بهبود مستمر استوار بوده و همواره در تلاش برای رقابت، آزمایش، ارزیابی مجدد و همینطور افزایش و بهبود استانداردهای خود می باشیم. همچنین شرکت طراحی سایت وبینو به ایجاد یک محیط کاری که در آن افراد به رقابت دعوت شده ، توانگر می گردند و پاداش کار خود را دریافت می دارند، متعهد است.
سرعت تغییر و انطباق با شرایط، ‌ از لوازم حضور در گردونه رقابت دنیای امروز است. این مهم در گرو بهره گیری صحیح از فناوری اطلاعات در سطوح مختلف درون سازمانی و همچنین ارتباطات برون سازمانی می باشد. امروزه شرکت ها و سازمانها در ارائه کیفیت برتر و ایجاد ارتباط موثرتر با مشتریان گوی سبقت را از یکدیگر می ربایند و هر روز خدمات و کانالهای جدیدی جهت دستیابی به مخاطبان خود می یابند. سازمان مدرن امروز بر مبنای گردش صحیح اطلاعات در بستر ارتباط الکترونیک و استفاده بهینه از سیستم های نرم افزاری در کلیه سطوح سازمان شکل میگیرد و در چنین شرایطی مدیریت مطلوب منابع سازمان امکان پذیر خواهد بود. با توجه به این نیازها،‌ شرکت راهکار وبینو،‌ با بهره گیری از کادر متخصص و کارآمد خود توانسته است،‌ گام موثری در راستای توسعه استفاده موثر و کاربردی از فن آوری اطلاعات برای سازمانها و شرکتها برداشته و به ویژه رضایت کامل مشتریان خود را جلب کند. این استفاده موثر در عرصه های مختلفی مانند بازاریابی، برند سازی، روابط عمومی،‌ مدیریت الکترونیک روابط با مشتری و … می باشد.

تبدیل شدن به یک شرکت موفق جهانی در عرصه فناوری های دیجیتالی نوین که بتواند به توسعه کسب و کارها کمک کند. تیم طراحی سایت وبینو با سابقه بیش از ۴سال خدمات مختلف نرم افزاری، و به همت افرادی با تجربه، جهت پوشش نیازهای جدید مخاطبان تاسیس شد و بر ارائه راهکارهای مختلف اینترنتی جهت توسعه کسب و کارها تمرکز نمود. خوشبختانه کیفیت خدمات ارائه شده و همچنین نو بودن آنها و در عین حال تمرکز بر حل دغدغه های روزمره سازمانها، توانست با استقبال مشتریان مواجه شود و به سرعت جای خود را در بین شرکتهای کوچک و متوسط باز کند. شرکت طراحی سایت وبینو، در تمامی فعالیتها، خود را متعهد کرده که همواره سه اصل را در نظر گرفته و در تحقق آنها کوشا باشد.
– ارزش آفرینی و سودآوری برای مشتریان
– ارائه خدمات در سطحی بالاتر از تعهدات خود جهت دستیابی به رضایت کامل و سطح خشنودی مشتری
– در نظر گرفتن آموزش به عنوان اصلی کلی با اولویت آموزش مداوم پرسنل شرکت، جهت ارائه سرویسهای هر چه قویتر به مشتریان، آموزش مشتریان در زمینه های مرتبط و سپس آموزش رایگان عمومی جهت ارتقا فرهنگ استفاده مناسب از اینترنت به عنوان یک ابزار تجاری
مجـوز ها و افتخارات